سلام. اینجا با مشارکت من و تو، یکی از قویترین مراکز پرسش و پاسخ نابینایان میشه. حالا اگه ندیدی!

صفحه اصلی پرسش و پاسخ

عضویت در سایت

ورود به سایت

طرح پرسش

حل كد امنيتي سامانه سهام عدالت

0 امتیاز
4,489 بازدید
سوال شده فروردین 21, 1396 در رایانه توسط mahdinoor (980 امتیاز)
سلام من ميخوام برم از سامانه سهام عدالت صورت حساب سهام عدالت بگيرم اما زماني كه كد ملي رو وارد ميكنم ازم كد امنيتي ميخواد كه متأسفانه وب ويسام نميتونه كد امنيتي اين سامانه رو حل كنه به همين دليل هنوز نتونستم از اين سامانه صورت حساب سهام عدالت بگيرم لطفاً اگر دوستان راهي براي حل كدهاي امنيتي سايت سهام عدالت ميدونن به من هم راهنمايي كنن ممنون از لطف هميشگي دوستان يا حق

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده فروردین 22, 1396 توسط mazizzadeh (510 امتیاز)
+با سلام کاربر گرامی: متأسفانه بنظر میرسه این مسأله تا دست اند درکاران سایت نخوان حل نمیشه!

برای منم چنین مسأله ای اتفاق افتاد. کدهای امنیتی سایت با اینکه لاتینی هست اما بگونه ایست که حتی webvisum هم قادر به حلشان نیست جهت اطلاع شما بگم که این کپچا متشکل از حروف کوچک و بزرگ و اعداد هست. بنده بهترین راه رو در این دیدم که از صفحه مورد نظر عکس گرفتم و با تلگرام عکس رو برای یکی از بینایان ارسال کردم و اون بنده خدا برام نوشت و من کاراکترهای نوشته شده در صفحه تلگرام رو اونجا پیست کردم.

البته اگه امکان استفاده از این راه رو دارید توجه داشته باشید که برای حل کد امنیتی چند دقیقه وقت دارید بنابر این بهتره با فرد مورد نظر از قبل هماهنگ کنید تا او تو تلگرام آنلاین باشه و درجا عکس فرستاده شده توسط شما رو بگیره و معادله رو حل, و براتون بنویسه. تشکر.
...