سلام. اینجا با مشارکت من و تو، یکی از قویترین مراکز پرسش و پاسخ نابینایان میشه. حالا اگه ندیدی!

صفحه اصلی پرسش و پاسخ

عضویت در سایت

ورود به سایت

طرح پرسش

دو سوال : در مورد برنامه سفارش تاکسی و درمورد اسکایپ

+1 امتیاز
108 بازدید
سوال شده شهریور 27, 1396 در تعامل با جامعه توسط masroor1992 (160 امتیاز) 1 نشانه گذاری شده
پس از عرض سلام و خسته نباشید،  اینجانب مسعود فلاحی ساکن تهران و دانشجوی کارشناسی تاریخ دانشگاه پیام نور هستم. سؤالاتی داشتم اما قبل از مطرح کردن آنها یک تشکری داشته باشم از بابت ارائه فایل google OCR که واقعا کمک زیادی به من کرد تا بتوانم  کتابهای درسی و غیر درسی را تبدیل به word کنم. نا­گفته نماند من دو معلولیتی (نابینا و کم­شنوا) هستم و اما سؤالات.

سؤال اولم در رابطه با سامانه یا برنامه­ایی بر روی موبایل android  که با آن می­توان تقاضای تاکسی کرایه­ایی کرد. آیا این برنامه را می­توان در لپتاپ نصب کرد و با کمک صفحه کلید­ها تقاضا کرد؟

سؤال دوم در رابطه با برنامه  skipe است. با اینکه من چند سالی  است که از این برنامه استفاده می­کنم اما گاهی وقتها دچار مشکل می­شوم. به خصوص در زمانی که با من تماسی ­گرفته میشود. وقتیalt-pige up  را میزنم، تماس برقرار میشود اما فقط به صورت صوتی است و تصویری نیست. چه دکمه ای باید بزنم که تصویر من هنگام پاسخ گویی نشان داده شود؟ نا­گفته نماند من در حال حاضر از skipe هفت یا هشت استفاده می­کنم. تقاضا دارم ضمن توضیح بالا محبت کنید دیگر صفحه کلید­های مربوط به این برنامه را به صورت word  یاpdf   برایم بفرستید. بی نهایت از لطفتون ممنون می­شوم.

 

ارادمند شما فلاحی

لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید سوال بپرسید

به مرکز پرسش و پاسخ نابینایان خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از هم‌محلی‌ها!
...